Aşçı Forum ,Yemek Tarifi ,Tatlı Tarifleri,Pasta Tarifleri,Gastronomi,Yemek Forum,iş arayan,Pilav
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aşçı Forum ,Yemek Tarifi ,Tatlı Tarifleri,Pasta Tarifleri,Gastronomi,Yemek Forum,iş arayan,Pilav

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

,

http://koxpcu.yetkinforum.com/f175-game-of-war-fire-age

Platformakademi.com - İnsan kaynakları eğitimi

YazarMesaj
sercank

sercank

Platformakademi.com - İnsan kaynakları eğitimi Empty
MesajKonu: Platformakademi.com - İnsan kaynakları eğitimi   Platformakademi.com - İnsan kaynakları eğitimi Icon_minitimeÇarş. Ocak 21, 2015 11:49 pm

Web Site adı : http://www.platformakademi.com

Site ile ilgili Başlık, Sitenin Faaliyet Alanı, Konusu : Platformakademi.com - İnsan kaynakları eğitimi

Sitenin Yayın hayatına başlamış olduğu ay ve yıl : 15 / 01 / 2010

Siteye binaen tanıtım mesajı : Platformakademi.com adı altında yayın hayatını sürdüren internet adresine hoşgeldiniz. Site üzerinde Platform Akademi tarafından sunulan eğitimler hakkında detaylı bilgiler kendine yer bulmuştur.

Platform Akademi kalitesiyle İnsan kaynakları eğitimi alanlara Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı insan kaynakları yönetimi sertifikası verilmektedir. Bu sertifikanın yanında çokça sayıda eğitim dökümanı yine Platform akademi tarafından öğrencilere sunulmaktadır.

İnsan kaynakları eğitim programı içerisine aşağıdaki konular dahildir:

İnsan Kaynakları Yönetimi
İnsan Kaynaklarının Fonksiyonları
İşe Alım, Seçme ve Yerleştirme Süreci
Bordrolama ve Personel Özlük İşlemleri
İnsan Kaynaklarında Performans Yönetimi
İş Değerleme ve Ücret Yönetim Sistemi
Çalışan Memnuniyeti Sistemi
İnsan Kaynaklarının Eğitim ve Geliştirilmesi
Kariyer Yönetim Sistemi
Atölye Çalışmaları

Yukarıda adı geçen alanlar ile ilgili uzmanlaşmayı arzu ediyorsanız, siz de İnsan kaynakları eğitim programlarına katılabilirsiniz. İnsan kaynakları eğitim programları toplamda 60 saat sürmektedir. 60 saatlik programı dileyen öğrenciler 2 haftada, dileyen öğrenciler ise 5 haftada alabilmektedir.

Platform Akademi'nin sunduğu bir diğer eğitim tipi ise Eğiticinin eğitimi olarak adlandırılabilir.

MEB sertifikalı eğitimler arasında olan Eğiticinin eğitimi programına dahil konular şu şekildedir:

Profesyonel Eğitim Yönetimi
Başarılı Eğitim Yöntemleri
Eğitimlerde Hedef Belirleme ve İçerik Hazırlama
Eğitimde Zaman Yönetimi ve Eğitim Öncesi Hazırlıklar
Eğitim Yapısına Uygun Ortam Seçimi ve Hazırlanması
Eğitimde Oturma Düzeni
Eğitim Materyallerinin Doğru Yer ve Zamanda Kullanılması
Eğitim İhtiyaç Analizi Uygulamaları

Eğiticinin eğitimi programına katılma fırsatı bulan değerli öğrencilerin bir o kadar değerli yorumları, site üzerinden okunabilecektir.

Platformakademi.com - İnsan kaynakları eğitimi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Muhasebe eğitimi ve İnsan kaynakları eğitimi | Onlinekariyerokulu.com
» Empatik İnsan Kaynakları
» En iyi peruk modelleri ve saç kaynakları - Mikrokaynakmerkezi.com
» İnsan Sağlığı Hakkında
» Voltaj regülatörleri ve güç kaynakları imalat firması