Aşçı Forum ,Yemek Tarifi ,Tatlı Tarifleri,Pasta Tarifleri,Gastronomi,Yemek Forum,iş arayan,Pilav
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aşçı Forum ,Yemek Tarifi ,Tatlı Tarifleri,Pasta Tarifleri,Gastronomi,Yemek Forum,iş arayan,Pilav

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

,

http://koxpcu.yetkinforum.com/f175-game-of-war-fire-age

Kesintisiz Hd Kalitesinde Film İzleme

YazarMesaj
Teknoweb

Teknoweb

Kesintisiz Hd Kalitesinde Film İzleme Empty
MesajKonu: Kesintisiz Hd Kalitesinde Film İzleme   Kesintisiz Hd Kalitesinde Film İzleme Icon_minitimeÇarş. Mayıs 18, 2011 12:13 pm

Site Adresi:http://www.filmdiziizleindir.com
Kuruluşu: 2011
İçerik:yabancı ve yerli filmler
Tanıtımı: Internet sitelerinden aratılan Yerli ve yabancı filmler film seçenekleri arasından en yaylın olan iki kelimedir.Tabi ben gece bu yazımı yazdığım için istatistiklere bakmadan söylüyorum yabancı filimler ve yerli filmler gerçek anlamda çok aranan iki kelimedir.
Benim tercihim genelde Yabancı filmlerden yana kullanıyorum.Çünkü yabancı filimlerin aksiyon sahneleri daha gerçekçi ve fazla olduğu için.Yerli filmleri tercih etmeme sebebim ise zaten bir çoğunu çocukluktan izlemişizdir.İzlediğimiz filmlerde ikinci kez izlediğimiz filmler olabiliyor.Yerli filmler den ziyade nedenini tam bilmiyorum ama arz talep meselesidir zaten dizi filmler en çok yerli kategoriden arama sağlayan kelimedir.Dizi filmlere ağırlıkta olduğu için çekimler yapımlar genelde diziler yanında oluyor.Ben bir yorumda bulunamıyacam diziler hakkında ama diziler bizi tembelleştirmiyor mu sanki. Yabancı filmleri izlersin 90 dk ve biter başlangıç ve sonuç alırsın ama yerli dizilerde yok tam heyecanlı bölümde kes filmi haftaya bırakmak hiçte etik olmadığını düşünüyorum.Yerli film yabancı film ve diziler arasında benim en çok rağbet ettiğim konu yabancı filmler kategorisidir.Umarım zamanla yerli film kaliteleri fazlalaşır ve bende yerli film tercih etmeye başladım diye tekrar makale yazarım.Hepinize iyi film izlemeler.

Kesintisiz Hd Kalitesinde Film İzleme
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» HD Kalitesinde Film İzle
» Kesintisiz Film İzle
» Film İzleme sitesi
» 1080p Film izleme zamanı
» Online Film İzleme Sitesi