Aşçı Forum ,Yemek Tarifi ,Tatlı Tarifleri,Pasta Tarifleri,Gastronomi,Yemek Forum,iş arayan,Pilav

AnasayfaAnasayfa  TakvimTakvim  SSSSSS  AramaArama  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

,

http://koxpcu.full-forum.com/

Paylaş | 

Gerek sıfır, gerek ikinci el konteyner çözümleri

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
sercank

MesajKonu: Gerek sıfır, gerek ikinci el konteyner çözümleri   Paz Mayıs 14, 2017 9:21 pm

Aktim Konteyner ile görüşenler, arzu ettikleri takdirde ikinci el konteyner, arzu ettikleri takdirde ise sıfır konteyner satın alabilir. Aktim, müşterilerine iki tür hizmeti de bir arada sunar.

Satılık konteyner arıyorsanız, yapmanız gereken tek şey, 0850 433 17 12 numaralı telefonu aramak olmalıdır. Telefonun öbür ucunda sizi Aktim yetkilisi bekliyor olacaktır. Aktim Konteyner yetkilisine, konteyner çözümleri ile ilgili kafanıza takılan tüm soruları, hiç tereddüt etmeksizin sorabilirsiniz. Tüm sualleriniz, en ayrıntılı şekilde yanıtlanacaktır.

Atık Konteyner ihtiyaçlarınızı arzu ederseniz satın alma metodu ile, arzu ederseniz de kiralama metodu ile karşılama şansı bulabilirsiniz.

Aktim resmi internet adresi: https://www.aktim.com.tr
Kullanıcı profilini gör

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Forumuma Üye Olunmuyor Acil Halledilmesi Gerek..
» Hellsing Türkçe Bölümleri 13=13
» A Man Called God
» Captain Tsubasa : Road to 2002 + 13 - 22 Türkçe bölümler
» Drake Bell'in Yeni Filimi : FAİRY ODD MOVİE ! ( Sihirli Peri Evebeyinler Filimi )