Aşçı Forum ,Yemek Tarifi ,Tatlı Tarifleri,Pasta Tarifleri,Gastronomi,Yemek Forum,iş arayan,Pilav

AnasayfaAnasayfa  TakvimTakvim  SSSSSS  AramaArama  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

,

http://koxpcu.full-forum.com/

Paylaş | 

Süper bir slitherio sitesi: Agariot.com

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
sercank

MesajKonu: Süper bir slitherio sitesi: Agariot.com   C.tesi Tem. 30, 2016 7:20 pm

Bugün sizlerle gerçekten harika bir slitherio sitesi paylaşmak istiyorum. Bu sitenin ismi, konu başlığımızda da vurgulamış olduğumuz üzere, Agariot.com şeklindedir. Site üzerinden agario ve slitherio oyunlarını keyifle oynama fırsatı elde edebilirsiniz.

Slither.io oynamak isteyenler, sitedeki Agariot.com/slitherio.html sayfasını ziyaret edebilir. Bu sayfaya girenler, sadece ve sadece rumuzlarını yazarak slitherio oynamaya başlayabilir.

Slitherio oyunundaki temel hedefiniz, sahip olduğunuz yılan karakterini büyütmektir. Bunun için yapmanız gereken şey, etraftaki ufak yemleri toplamak olacaktır. Etraftaki yemleri toplarken, diğer yılanlara kafanızla çarpmamaya da dikkat etmelisiniz. Aksi durumda oyun o anda noktalanır. Fakat bir yılan, size kafasıyla çarparsa, o yılan ölür ve siz o yılanın ganimetini toplayarak, puanlar kazanabilirsiniz.
Kullanıcı profilini gör

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Nickelodeon Sitesi
» Grafiti Yapma Sitesi
» Japon Alış Veriş Sitesi ?
» Bana ikon sitesi lazım
» Bu kodu lasım fan sitesi için lütfen yardım