Aşçı Forum ,Yemek Tarifi ,Tatlı Tarifleri,Pasta Tarifleri,Gastronomi,Yemek Forum,iş arayan,Pilav
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aşçı Forum ,Yemek Tarifi ,Tatlı Tarifleri,Pasta Tarifleri,Gastronomi,Yemek Forum,iş arayan,Pilav

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

,

http://koxpcu.yetkinforum.com/f175-game-of-war-fire-age

Hızlı ve kesintisiz Dedicated server arayanlara öneri

YazarMesaj
sercank

sercank

Hızlı ve kesintisiz Dedicated server arayanlara öneri Empty
MesajKonu: Hızlı ve kesintisiz Dedicated server arayanlara öneri   Hızlı ve kesintisiz Dedicated server arayanlara öneri Icon_minitimeSalı Tem. 26, 2016 8:05 pm

Hem hızlı hem de kesintisiz Dedicated server mı arıyorsunuz? O halde size Serneta gerekiyor. Serneta internet hizmetleri, müşterilerine en hızlı Dedicated serverları sunmaktadır. Bu serverlerin internet altyapısı öylesine güçlüdür ki, kesinti neredeyse yok denecek kadar az olacaktır. Siteleriniz sık sık kesilsin istemiyorsanız, web sayfalarınız hızlı hızlı açılsın isterseniz, siz de herkes gibi Serneta internet hizmetleri ile çalışmalısınız.

Müşterilerine en modern donanımlara sahip Dedicated server sunan Serneta, müşteri memnuniyetine de çok büyük önem vermektedir. Serneta.com isimli internet adresi, Serneta internet hizmetleri firmasının resmi web adresidir. Bu siteye giriş yaparak, arzu ettiğiniz Dedicated server paketini tek tuşla satın alma fırsatı elde edebilirsiniz.

Serneta, müşterilerine Whmcs hazır temalarından da sunar. Whmcs portala sahip olanlar, bu site üzerinden en iyi Whmcs hazır temaları için siparişlerini iletebilecektir.

Toplu sms göndermesi gerekenler, Reseller hostinge ihtiyacı olanlar, Seo hosting çözümleri arayanlar, yine Serneta internet hizmetlerine başvurmalıdır. Serneta sayesinde aklınıza gelebilecek bütün internet hizmetlerinden satın alma şansınız olacaktır.

Birden fazla web sitesi olan müşteriler, Serneta.com üzerinden Reseller hosting çözümleri satın alabilir. Bu Reseller hosting çözümleri sayesinde, tüm sitelerinizi en hızlı sunucularda barındırabileceksiniz.

Birden çok sitesi olup, bu sitelerini farklı farklı ip adresleri üzerinde tutmak isteyenler ise, Seo hosting çözümünü denemelidir. Seo hosting çözümü, özellikle tanıtım yazısı satışı yapanları yakından ilgilendirmektedir. Neden mi? Çünkü sitelerinizden toplu bir şekilde tanıtım yazısı satışı yapmak istiyorsanız, bu sitelerinizi farklı ip adreslerinde tutmanız neredeyse şarttır. Zira, tanıtım yazısı alacak olan kişiler, size ilk önce sitelerinizin aynı ip üzerinde olup olmadığını sorar. Siz fazla sayıda sitenizin her birini aynı ip üzerinde tutarsanız, işte bu durumda tanıtım yazısı satışlarınız da oldukça zora girebilir. Seo hosting çözümleri, sadece ve sadece sitelerinden tanıtım yazısı satışı yapacakları ilgilendirmemektedir. Aynı zamanda, siteleri arasında backlink alışverişi yapmayı arzu edenleri de yakından ilgilendirir. Zira, farklı ip adresleri üzerinde olan siteler, birbirlerine link verir ise, bu link alışverişinden büyük verim alınacaktır.

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hasır Tel arayanlara öneri: Estenet.com.tr
» Hızlı ve kesintisiz internet paketleri
» Pire ilaçlama firması arayanlara öneri: Arpestilaclama.com.tr
» Kesintisiz Film İzle
» RETOLE - Uygun ve Kaliteli Kiralık Sunucu & Dedicated Çözümleri