Aşçı Forum ,Yemek Tarifi ,Tatlı Tarifleri,Pasta Tarifleri,Gastronomi,Yemek Forum,iş arayan,Pilav
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aşçı Forum ,Yemek Tarifi ,Tatlı Tarifleri,Pasta Tarifleri,Gastronomi,Yemek Forum,iş arayan,Pilav

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

,

http://koxpcu.yetkinforum.com/f175-game-of-war-fire-age

En iyi bitkisel şampuan bioxcin

YazarMesaj
sercank

sercank

En iyi bitkisel şampuan bioxcin Empty
MesajKonu: En iyi bitkisel şampuan bioxcin   En iyi bitkisel şampuan bioxcin Icon_minitimeCuma Haz. 13, 2014 10:22 pm

Öncelikle size çok büyük bir sıkıntımdan bahsetmek istiyorum. Yeni ergenliğe girdiğimden dolayı ister istemez sivilce belasıyla uğraşıyoruz. Ama benim ki biraz saçma. Neden derseniz benim saç derimden çıkıyor. Saçlarıma fön çektiğim zaman sızlıyor ve o acı beynime beynime geliyor artık. Sivilce kremini saçlarıma süremem. İlaç kullansam bu sefer saç derisini kaldırıp atacak bu sefer komple kel kalacağım diye korkuyorum. Sonun da Bioxcin kullanmaya başladım bir defa deniyeyim dedim ne kaybederim diye düşündüm. Hiçbir şey değişmedi gibi görünüyordu dışarıdan ilk bir hafta on gün bir fark hissetmedim ama ikinci haftadan sonra artık hissedilir derece de değişiklik olduğunu fark ettim ve bu duruma inanın nasıl sevindim size anlatamam çünkü insanın kafasın da sivilce çıkar mı demeyin. Çıkıyor ve çok acı veriyor. Tabi ki Bioxcin ’i kullandıktan sonra pek bir şey kaldığını söyleyemem en azından benim açımdan gayet güzel bir temizlik oldu diyebilirim. Memnunum ve kullanmaya devam etmeyi düşünüyorum. Sizlere de tavsiye ederim umarım düşüncelerinize ufakta olsa katkıda bulunmayı başarmışımdır.

http://www.bioxcin.com.tr/ ( Bioxcin.com.tr )

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kerastase Şampuan, Loreal Şampuan, Saç Kremi - Sacexpert.com
» Bioxcin Ürünleri Satış Sitesi
» Hızlı saç uzatan şampuan
» Kerastase şampuan satış adresi
» Dr Ömer Coşkun Bitkisel Ürünleri