Aşçı Forum ,Yemek Tarifi ,Tatlı Tarifleri,Pasta Tarifleri,Gastronomi,Yemek Forum,iş arayan,Pilav
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aşçı Forum ,Yemek Tarifi ,Tatlı Tarifleri,Pasta Tarifleri,Gastronomi,Yemek Forum,iş arayan,Pilav

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

,

http://koxpcu.yetkinforum.com/f175-game-of-war-fire-age

Dizi izleme sitesi

YazarMesaj
salam9

salam9

Dizi izleme sitesi Empty
MesajKonu: Dizi izleme sitesi   Dizi izleme sitesi Icon_minitimePaz Ekim 23, 2011 9:33 pm

Web Site adı : diziizletici.net

Slogan - İçerik : Dizi izleme sitesi

Site Başlangıç Tarihi : 2010 - Kasım ayı

Site Tanıtımı : Günün stresini atmak için yaptığım işlerden biri dizi seyretmek. Bazıları derler diziler artık hayatınız olmuş ama bu hayat pahalılığında, bu iş stresinde dizi izlemeyip de ne yapalım. Kaçırdığımız bölümleri de artık internetten seyredebilmenin keyfi de bir farklı oluyor. Veya muhteşem yüzyıl ile kuzey güney'i gitmişler aynı saate koymuşlar. Ben ikisini de izlemek istiyorum o zaman ne yapıyorum bir tanesini televizyondan bir tanesini ise internetten izliyorum. Size ufak bir tüyo vermek istiyorum; internetten dizi izlemek gerçekten daha zevkli reklam yok birşey yok.

Televizyondan izlerken reklam aralarını beklerken gerçekten çok sıkılıyorum. Internetten yeni dizileri izlemek de çok keyifli oluyor. Mesela yıllar sonra izle mek istedim geçenlerde. Google'a yazdım ilk çıkan siteye girdim ve gerçekten harika bir görüntüyle izledim. Bu dizi bu sezona damgasını vuracak dizilerden bir tane olacağa benziyor. Kadrosu gerçekten çok sağlam. Alpay Atalan, Burcu Kara, Elif Atakan, Kerem Atabeyoğlu, Uğur Erken ve Kaan Aypulat bu isimlerin yanısıra Kenan Kalav, Tarık Tarcan, Aydan Şener gibi dönemimizin ünlüleri de bu dizide oynuyor. Diziyi televizyondan izlemek isteyenler için Cumartesi günleri saat 22.00'de KanalD'nin başına geçebilirler.

Ayrıca yeni dizilerden bir tane daha tuttuğum dizi var.O da gün akşam oldu. Dizinin başrolünde efsane dizi yaprak dökümünün ali rıza beyi Halil Ergün oynuyor. Halil Ergün dizide eşref rolünde. Eşref 5 çocuğu olan geçimini zeytinliklerinden sağlayan bir babadır. Karısının ölümüyle sarsılan eşref gurur duyduğu 5 çocuğuyla olan bağlarını düzeltmek için İstanbul'a gitmeye karar verir. Kasabasından ilk defa çıkacak olan eşref görecekleri karşısında şok olacaktır. gün akşam oldu izlemek gerçekten bana keyif veriyor. Bu dizi de perşembe günleri saat 20.00' de showtv de yayınlanıyor. Hayatınız dizi oldu demeyin diziler olmasa ne yapacaktık evde oturup streslerimizden arınamayacaktık. Siz dizi yapımcılarını ve dizi oyuncularına teşekkür ediyoruz. Herkese iyi seyirler dilerim.

Dizi izleme sitesi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Full dizi izleme sitesi - Sonbolumleriizle.net
» Maç özeti izleme sitesi: Maclaricanliizle.com
» Film İzleme sitesi
» Online Film İzleme Sitesi
» En eğlenceli futbol izleme sitesi