Aşçı Forum ,Yemek Tarifi ,Tatlı Tarifleri,Pasta Tarifleri,Gastronomi,Yemek Forum,iş arayan,Pilav
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aşçı Forum ,Yemek Tarifi ,Tatlı Tarifleri,Pasta Tarifleri,Gastronomi,Yemek Forum,iş arayan,Pilav

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

,

http://koxpcu.yetkinforum.com/f175-game-of-war-fire-age

İleri Seviye Google Seo Eğitimi 15-16-17 Temmuz 2011 - ANKARA

YazarMesaj
Teknoweb

Teknoweb

İleri Seviye Google Seo Eğitimi 15-16-17 Temmuz 2011 - ANKARA Empty
MesajKonu: İleri Seviye Google Seo Eğitimi 15-16-17 Temmuz 2011 - ANKARA   İleri Seviye Google Seo Eğitimi 15-16-17 Temmuz 2011 - ANKARA Icon_minitimeCuma Tem. 01, 2011 6:07 pm

İleri Seviye Google Seo Eğitimi 15-16-17 Temmuz 2011 - ANKARA 9021

Eğitimin Adı : İleri Seviye Google Seo – Arama Motoru Optimizasyonu Eğitimi

Eğitime Kimler Katılmalı : Web Masterlar,Site Yöneticileri,Site Kurmak İsteyenler,İlgisi Olan Herkes

Eğitim Konuşmacısı : EMRAH ÖZTÜRK www.emrahozturk.com

Eğitim İle İlgili Açıklaması : http://www.emrahozturk.com/ileri-seviye-google-seo-egitimi-ankara

Eğitim Süresi : Genel Toplam 9 Saat

Eğitim Tarihi : 15-17 TEMMUZ 2011

Eğitim Zamanı : Her Günün 18.00-21.30 Arası

Eğitim Ücreti : 300 TL

Hediye : GOOGLE SEO PROGRAMLARI CD Sİ

Eğitim sonunda katılımcılara Çift Dil ( İngilizce -Türkçe ) eğitim sertifikası verilecektir.Sertifikanın verilmesinin amacı Kişisel Gelişim Dünyası Derneği ve St.Clements Üniversitesi'nin bu eğitimi desteklemesidir.

Ön Kayıt İçin : İleri Düzey Google Seo Eğitimi Tel : 0312 231 02 00 Nolu numarayı arayarak ön kayıt yaptırınız.Eğitim katılımı sınırlı sayıdadır.

İleri Seviye Google Seo Eğitimi 15-16-17 Temmuz 2011 - ANKARA
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 15 Temmuz Şehitler Köprüsü Trafik Yoğunluğunu Takip Et
» Ankara Google reklam ajansı
» Muhasebe eğitimi ve İnsan kaynakları eğitimi | Onlinekariyerokulu.com
» Saklambaç - Ölüm Oyunu | 21 Temmuz'da Sinemalarda
» İleri sürüş teknikleri uzmanı Yiğit Dedeoğlu